Modelja ruse duket e parezistueshme në bikini minimaliste

Anastasiya Kvitko duket ‘flakë’ në foton e fundit.

Anastasiya Kvitko po vazhdon të ngacmoj imagjinatën e ndjekësve të saj me imazhet që është duke publikuar vazhdimisht në Instagram.

Modelja ruse kësaj radhe ka pozuar pran një pishine ku shfaqet me bikini minimaliste të cilat i nxirrnin në pah linjat e përsosura të saj.

Anastasiya është e ndjekur mbi 11 milionë ndjekës dhe imazhe të tilla pëlqehen shumë nga fansat e saj.

View this post on Instagram

1,2 or 3?☀️

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

SHPËRNDAJE