Moderatorja që po tërheq vëmendjen e të gjithëve (Foto)

Kaqusha Thaçi është emri i moderatorës e cila ka marrë vëmendjen e mediave rozë në vendin tonë.

Ajo është një femër shumë tërheqëse, madje radhitet nga moderatorët më të bukura që shihni në televizionet në Kosovë, transmeton Gazetablic.com

Së fundmi Kaqusha ka bërë publike disa fotografi ku tregon bukurinë e saj dhe të trupit tërheqës që ka.

SHPËRNDAJE