Morena me pozë gati lakuriq para tavolinës plot, shan duke përmendur lokacionin

Morena Taraku shan derisa shfaqet joshëse nga dhoma përplot ushqim.

Modelja e cila tani po merret edhe me muzikë, Morena Taraku, së fundmi ka qenë emri më i komentuar në mediat rozë.

E gjithë kjo shkak i një audioincizimi që ka qarkulluar kudo.

Mirëpo pavarësisht kësaj ajo nuk e ka pasur problem që të shfaqet duke u argëtuar e përmendur lokacionin si në shaka.

Por duket se kësaj here e ka marrë shumë seriozisht pasi ka vendosur që t’i kushtojë këngë gjithë atyre që merren me të.

Këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram, aty ku edhe e ka përmendur lokacionin dhe ka sharë në gjuhën angleze.

Më poshtë ua sjellim postimin e saj.

SHPËRNDAJE