Morena ‘ngrit’ temperaturat, pozon topless

Morena Tarakuka pozuar nudo.

E shtrirë në pishinë, këngëtarja ka mbuluar gjoksin me duar, shkruan portali GazetaBlic.

Ajo ka veshur bikine vetëm në pjesën e poshtme, ndërsa gjoksin e mban me duar.

Këngëtares menjeherë i vërshuan komentet dhe pëlqimet  nga ndjekësit.

SHPËRNDAJE