Morena nuk është normal, shikoni imazhi ka publikuar tani!

Modelja dhe këngëtarja nga Prishtina, Morena Taraku, njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë.

Së fundmi ka qenë shumë e përfolur për lidhjen me një miliarder, të cilën ende nuk e ka bërë publike.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Tani ajo ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e griosur shumë, por flokët e saj marrin vëmendjen, pasi i ka rregulluar shumë thjesht.

Ku është nisur kështu Morena? /ORAinfo/

SHPËRNDAJE