Morena Taraku kësaj radhe provokon nga kuzhina (FOTO)

Morena Taraku ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën vjen në të brendshme.

Këngëtaraja në pjesën e sipërme kishte veshur një bluzë të bardhë dhe tejet transparente, kurse në fokus kishte belin e sheshtë.

Ajo po reklamonte një palë atlete të markës së njohur “Leandro Lopes”, ndërsa dukej provokuese nga një kënd i kuzhinës.

Për ndryshe, Morena Taraku së fundi ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

SHPËRNDAJE