Moti sot do të jetë fantastik, ja detajet

Sot do të jetë mot shumë i ngrohtë, deri në 30 gradë.

Në Kosovë sot do të jetë mot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë, kurse pas dite ka mundësi për vranësira lokale.

Temperatura e mëngjesit do të jetë nga 12 në 18, kurse ajo më e larta e ditës nga 27 në 30 gradë.

SHPËRNDAJE