Motra e Kimit “bombardon” me të brendshme

Kendall Jenner ka pozuar për të brendshmet Calvin Klein duke pozuar me këto të brendshme në një fotosesion.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians”, Kendall Jenner është fytyrë e marketingut për brendin ndërkombëtarë Calvin Klein prej vitit 2015.

E çastet e mira kanë vazhduar me këtë firmë pasi që 23 vjeçarja ka bërë një fotosesion në Calabasas të Kalifornisë, foto të cilat do të promovojnë brendin me bazë në New York.

Të martën (sot) është paraqitur një video ku paraqitet ylli televiziv që është shpërndarë online dhe ajo duket seksi në këtë koleksion. /GazetaExpress/

SHPËRNDAJE