Mund të ishte kudo – Mane kthehet në vendlindje për pushime dhe ndërton shkollë 243 mijë funte

Ylli i skuadrës së Liverpool dhe kombëtares së Senegalit, Sadio Mane, ka bërë një gjest jashtëzakonisht të madh.

Me milionat e fituara, pas shumë sukseseve me skuadrën, por edhe me kombëtaren, Mane mund të ishte kudo në botë për pushimet e tij të verës, por ka zgjedhur të kthehet në fshatin e tij të lindjes.

Me milionat e fituara, pas shumë sukseseve me skuadrën, por edhe me kombëtaren, Mane mund të ishte kudo në botë për pushimet e tij të verës, por ka zgjedhur të kthehet në fshatin e tij të lindjes.

SHPËRNDAJE