Mund t’ju ketë ikur momenti kur Messin e lëshojnë nervat

Lionel Messi ka qenë lojtari i cili sipas shumë analistëve ka qenë shkaktari kryesor që Argjentina nuk arriti të shënoj fitore në ndeshjen e parë mirëpo i cilësuar deri më tani edhe si i humbur ndaj Kroacisë.

Messi në ndeshje ndaj Kroacisë nuk është vërejtur aspak, dhe frustrimi i tij është parë në shumë raste.

Madje, në një rast ai ka qenë agresiv ndaj mbrojtësit të Kroacisë, pasi gaboi. Atë e lëshuan nervat pasi që deshi t’i qeroj hesapet në stadium.

Shikojeni këtë rast të Messit:

SHPËRNDAJE