Naim Abazi kërkon falje publike, kjo është deklarata e tij

Këngëtari dhe moderatori i njohur Naim Abazi ka kërkuar falje publike  për deklaratën e dhënë drejt humanistit Halil Kastratit.

Kërkoj falje publike nëse jeni ndjere të fyer dhe shqetësuar thotë ai.

Në një video të publikuar nga Kosovarja, ai jep qëndrimin e tij edhe për mbulesën islame.

Shikojeni videon për më shumë:

Ndryshe, disa ditë deklarata e tij lidhur me mbulesën dhe Halil Kastratin ngjalli debat dhe kishte reagime të shumta nga qytetarët./GazetaBlic/

SHPËRNDAJE