Ndahet edhe një çift i njohur dhe i dashur për publikun (Foto)

Bukuroshja Kylie Jenner ka vendosur që të ndryshojë look-un disa ditë pas ndarjes me reperin Tyga. Ajo ka lyer flokët e saj me ngjyrë të verdhë të cilat duket që i shkojnë shumë.

Duket që bukuroshja Kylie Jenner nuk po kalon ndonjë moment të vështirë pas ndarjes, por po kujdeset për veten e saj se si të duket më e bukur dhe më seksi.

Bukuroshja e familjes Kardashian shihet që ka veshur një fustan ngjyrë ari i cili i tregon më së miri linjat e saj trupore.

Image result for Kylie Jenner tyga

SHPËRNDAJE