Në dy vjetorin e propozimit për martesë, ja çfarë dhurata i ka bërë Xhaka guras së tij

Ata janë çifti më i komentuar.

Granit Xhaka është një nga futbollistët më të suksesshëm shqiptarë.

Futbollisti i ekipit anglez Arsenal ka treguar formë të shkëlqyeshme si në klubin e tij si në fanelën e Zvicrrës.

Graniti dhe bashkëshortja e tij Leonita sot po festojnë 2 vjetorin kur futbollisti i propozoi martesë asaj.

E këtë qast lumturie për ta çifti kanë vendosur ta ndajnë me fansat në llogaritë e tyre në Instagram.

SHPËRNDAJE