Në serial vishet si fshatare, por ‘Sevgi’ befason me fotografinë e fundit

Aktorja turke ëlkay Kayku në vendin tonë u bë e njohur falë rolit të saj në serialin “Më Fal”.

“Sevgi”, është roli i aktores ëlkay Kayku në këtë telenovelë.

Në këtë rol, aktorja 46-vjeçare, paraqitet me një veshje të provincave turke, por në jetën reale “Sevgi”, befason me veshjen dhe format trupore.

ëlkay Kayku në bazë të fotografive që poston në profilin e saj zyrtar në rrjetin social “Instagram”, është mjaft e përkushtuar për dukjen dhe format trupore.

 

Po ashtu ajo është e dhënë edhe pas motorëve, gjë që shpeshherë publikon video dhe fotografi në “Instagram”, transmeton “Zeri.info”.

Për më shumë, shikoni fotografitë.