Në të brendshme, Bella Hadid tregon fizikun e saj të jashtëzakonshëm

Bukuroshja 23 vjecare, Bella Hadid vë në pah fizikun e saj të jashtëzakonshëm.

Modelja me famë botërore, me një pije Bourbon, teksa me të brendshme pozon para pasqyre duket mahnitëse.

Racy: Stomaku i saj Më shumë i vogël dhe unë mund të shfaqem në shfaqje dhe ajo bashkoi pamjen me një palë brekë që ideuthej

Ngjyra e zezë e të brendshmeve, po e bën Bellën tepër joshëse.

Por, shikimi i saj i zjarrtë e bën edhe me eksplicite modelen e njohur.

SHPËRNDAJE