Në të kuqe, Morena vjen ‘përvëluese’

Përveç dukjes së saj dhe formave që ka, Morena Taraku më së shumti komentohet edhe për jetën luksoze që bënë.

Ajo shfaqet çdo herë me veshje të kushtueshme dhe me makina super luksoze.

Por, kësaj radhe morena vendosi të vije e thjeshtë në veshje sportive me ngjyrë të kuqe duke kompletuar dukjen me flokë të gjata dhe padyshim edhe këtë herë dukje mjaft atraktive.

Kujtojmë që Morena prej kohësh po jeton në Stamboll ku edhe po punon në projekte të reja./Indeksonline/

SHPËRNDAJE