Në vendin e punës, velina e re e Ermalit vishet jashtë normales

Duke qenë se kanë një rol goxha provokues në emisione televizive, velinat gjithnjë bien në sy dhe arrin të jenë në qendër të vëmendjes.

Pas largimit të Kejvina Kthellës nga “Xing me Ermalin” në vend të saj erdhi Belinda Dragoti e cila nga një vajzë e panjohur, u kthye në fytyrë televizive.

Madje, ajo po del të jetë goxha “e nxehtë”. Këtë e dëshmojnë imazhet e saj të reja, të postuara nga vendi i punës, ku përve Belinda Dragoti e cila nga një vajzë e panjohur, u kthye në fytyrë televizive.

Madje, ajo po del të jetë goxha “e nxehtë”. Këtë e dëshmojnë imazhet e saj të reja, të postuara nga vendi i punës, ku përveç që po duket elegante, ajo megjithatë duket goxha provokuese në fund të shkurtër në vendin e punës./Indeksonline/

SHPËRNDAJE