Nëna e bën horë Rita Orën pse bleu bikini të vogla

Rita Ora kohët e fundit ka bërë nam me paraqitjet e saja.

Bukuroshja në këto ditë të nxehta po sjellë imazhe mjaft atraktive, ku më shumë përflitet për bikinit e saj.

Këtë kohë, u komentua tejet shumë në mediat rozë, se cila është arsyeja pse artistja preferon bikini që janë më të vogla se gjoksi i saj.

E për këtë, së fundmi edhe nëna e saj, psikiatre e cila është mjaft aktive në rrjete sociale, Vera Ora reagoi sa i përket zgjedhjeve së të bijës.

Ajo ka publikuar një fotografi të Ritës në Instastory ku shkruan:“Rita Ora dukesh e mrekullueshme, thjesht herën tjetër më lejo dhe mua të shkojmë bashkë për shopping të bikinive, që të sigurohem se po e merr masën e duhur”

SHPËRNDAJE