Nëna e Gjikos tashmë gjyshe, por sot po duket si të ishte vajzë e re

Gjiko dhe Elita tani po shijojnë shumë kohën me djalin e tyre.

Ai erdhi në jetë para pak javëve dhe prindërit e pagëzuan me emrin, Zëri, shkruan ORAinfo.

Mjaftë aktive është edhe Lirija, nëna e Gjikos.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket si vajzë e re.

SHPËRNDAJE