Nëna me e bukur shqiptare shfaqet super joshëse në imazhet e fundit

Nuk ka dyshim se është njëra prej modeleve më të bukura shqiptare.

Adrola Dushi lirshëm mund të thuhet se rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale.

Se është njëra prej femrave më atraktive dhe më tërheqëse e dëshmon edhe në këto fotografitë e fundit që i ka postuar në Instagram. Ajo shfaqet tërësisht pa ‘make up’, gjë që e hasim shumë rrallë tek fytyrat e njohura publike, por që pamja e saj është për tu admiruar, shkruan lajmi net.

Modelja Dushi, po ashtu ishte e ftuar në emisionin ‘Mirage’ që është prodhim i lajmi net, ku flet për jetën private dhe karrierën profesionale.

Adrola është nënë mjaft e përkushtuar e një djali, Troi e cila jeton në mes të Amerikës dhe Shqipërisë. Kujtojmë se në SHBA është duke punuar në projekte të reja.

SHPËRNDAJE