Nëse e keni nxehtë, mos i shikoni këto 10 foto të Irina Shayk

Ajo është një nga super modelet më të mira në botë.

Dhe Irina Shayk e ekspozoi atë në mënyrë të përkryer, teksa ishte veshur me të brendshme të zeza.

Engjëlli 32 vjeçar i Victoria’s Secret dukej e mahnitshme, teksa qëndronte e shtrirë në krevat. (TemA)

SHPËRNDAJE