Nëse Perisic shënon nga distanca ndaj Rusisë, ky njeri fiton 140,000 funte [Foto]

Nëse Ivan Perisic shënon gol nga distanca kundër Rusisë, një bastvënës do t’i fitoj plot 140,000 funte.

Ai kishte vënë bast që Maguire të shënonte gol me kokë për Anglinë ndaj Suedisë.

De Bryune të shënonte gjithashtu nga distanca ndaj Brazilit dhe poashtu edhe Griezmann të shënonte nga distanca ndaj Uruguait. Të trija këto kanë ndodhur.

 

Dhe nëse Perisic bën të njejtën gjë si De Bryune dhe Griezmann, kroati me shumë gjasë do ia ndryshoj jetën këtij njeriu.

Ai ka shpenzuar vetëm 1 funtë dhe do të fitoj plotë 140,000 nëse kjo ndodh. Ky do të ishte basti i vitit. /IndeksOnline/

SHPËRNDAJE