Një arsye shtesë për të shkuar në finale! “MissBum” ka një premtim për Anglinë (Foto)

Tifozët neutralë mund të kenë gjetur një kombëtare për të bërë tifozllëk në Kupën e Botës: Anglinë.

“Miss Bum Bum”, e njohur ndryshe me emrin Suzy Cortez, i ka bërë një premtim të gjithë fansave të saj, duke pozuar e mbuluar vetëm nga flamuri anglez: “Nëse Anglia do të dalë në finale, premtoj një fotografi pa flamur”.

Suedia dhe njëra mes Kroaci/Rusi janë pengesat që duhet të kalojë Anglia për të realizuar ëndrrën e anglezëve dhe atë të tifozëve neutralë.

SHPËRNDAJE