Një femër tejet tërheqëse, kjo është e dashura e Miranit në realitet

Seriali ‘Hercai’ po bëhet çdo ditë e më i sukseshëm.

Ky produkt i kinematografisë turke, po bëhet shumë i pëlqyer jo vëtëm në Turqi por edhe jashtë saj.

Ai po ndiqet edhe nga publiku shqiptar .

Është roli i ‘Miranit’ një prej roleve kryesore dhe një ndër më të pëlqyerit.

Aktori Akin Akinozu duket se në jetën reale është edhe më i pashëm se sa në serial.

E po aq i bukur sa ai është edhe e dashur e tij, e cila duket se është një bionde tejet tërheqëse./ORAinfo/

SHPËRNDAJE