Një person vdes derisa ishte duke vozitur

Një person ka vdekur në fshatin Llazarevë të Obiliqit, derisa ishte duke vozitur veturën e tij, pësuar sulm kardiak dhe ka vdekur.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i vozitësit është dërguar në IML për obduksion.

SHPËRNDAJE