Një prej femrave më seksi shqiptare dhuron puthje për ‘Anglinë’ (Foto)

Franceska Jace është padyshim një ndër femra më seksi shqiptare. Ajo thjeshtë ka linja trupore fantastike dhe një fytyrë të kuruar në çdo detaj.

Franceska e cila u bë e njohur nga Big Brother Albanian por që ndryshoj shumë, tani është bërë dhe një femër biznesi.

……………………………………………………………………………………………………………..
Shqiptari po festone fitoren e Kroacisë, por ja si e përdhos flamurin kombëtar ky tifoz kroat

……………………………………………………………………………………………………………..

Këtë herë ajo ka pozuar e veshur e gjitha firmato dhe duke dërguar puthje për ‘Anglinë’ që sonte po zhvillon ndeshjen me ekipin e Kroacisë, për finalen e madhe të Botërorit./Indeksonline/’

SHPËRNDAJE