Një tjetër emër i njohur del pozitiv me koronavirus

Jeff Shell ka folur për diagnostikimin pozitive me koronavirus.

Drejtori i Përgjithshëm i sapo emëruar i NBCUniversal konfirmoi lajmin në një memorandum për stafin, raportoi Variety të enjten (26 mars).

Mandatory Credit: Photo by Rob Latour/Variety/Shutterstock (10333192p)
Jeff Shell

‘Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw’ Film Premiere, Arrivals, Dolby Theatre, Los Angeles, USA – 13 Jul 2019

“Kohët e fundit nuk jam ndjerë mirë dhe sapo mësova se kam dalur pozitive për Covid-19. Megjithëse virusi ka qenë i vështirë për t’u përballur, unë kam arritur të punoj nga distanca në LA dhe jam duke u përmirësuar çdo ditë, “shkroi ai në memo.

“Fatkeqësisht, një nga kolegët tanë nuk ishte në gjendje të shërohej nga virusi. Javën e kaluar mësuam Larry Edgeworth , një teknik i dashur audio në NBC Neës, ndërroi jetë dhe zemrat tona shkojnë te familja, miqtë dhe bashkëpunëtorët e tij, ” vazhdoi ai.

HOLLYWOOD, CALIFORNIA – JULY 13: (L-R) Dwayne Johnson and Chairman of NBCUniversal Film and Entertainment Jeff Shell arrive at the premiere of Universal Pictures’ “Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw” at Dolby Theatre on July 13, 2019 in Hollywood, California. (Photo by Emma McIntyre/Getty Images)

Shumë yje gjithashtu kanë dal pozitive me koronavirus dhe kanë vazhduar të sjellin mesazhe për të respektuar masat parandaluese.

SHPËRNDAJE