Njihuni me mbesën bukuroshe të Naser Rafunës, do t’iu lë pa mend

Naser Rafuna është ndër aktorët më aktiv dhe më të suksesshëm kohëve të fundit në Kosovë.

U bë i njohur me rolë të ndryshme e së fundmi me rolin e “Xhekut” në serialin vendor “Ҫka ka shpija”.

Naseri është aktiv edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ai e ka uruar mbesën e tij për ditëlindje.

Kaq fëmijë i bukur është./ORAinfo/

SHPËRNDAJE