Nora ‘godet’ Robertin me foton e fundit

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e dashur për publikun.

Ajo dhe Robert Berisha para pak muajve i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

Pas ndarjes Nora po shfaqet gjithnjë e më tërheqëse.

E së fundi, ajo ka publikuar një foto bashkë me një mik të sajin.

Kjo veshje e saj duket se do ta nervozojë Robertin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE