Nora i deklason të gjitha, shfaqet veç në bikini nga plazhi ekspozon trupin si ‘peshk’

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

E Nora ka vazhduar të jetë shumë aktive si në muzikë ashtu edhe në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka shkuar në pushime në një vend luksoz.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo duke postuar disa foto e video nga bregdeti.

E veshur vetëm në bikini, Nora ekspozon turpin e saj si ‘peshk’.

Ndërsa në video ajo na tregon me personin e zemrës që ka vendosur t’i kalojë pushimet.

SHPËRNDAJE