Nora Istrefi hap arkivat shikoni se si është dukur vite më parë

Nora Istrefi është njëra nga këngëtaret shqiptare e cila ndan postime të shumta në rrjete sociale.

Këngëtarja, njihet për bukurinë, sharmin si dhe linjat e saj trupore.

Në llogarinë ‘Instagram‘, ajo ka publikuar një imazh se si është dukur disa vite më parë, edhe atëherë ajo shihet se ka qenë e veçantë.

Shikojeni foton:

SHPËRNDAJE