Nora shfaqet me një këmishë transparente

Nora shfaqet me një këmishë transparente, tregon gjoksin

Këngëtarja Nora Istrefi është shfaqur sonte tepër seksi në një foto që ajo ka postuar në rrejtët sociale

Ajo është parë e ulur në një krevat derisa ekspozon njërin prej asteve të saj kryesore, gjoksin.

Duket se këngëtarja është në një studio muzikore.

Nuk dihet se a do ti bashkohet edhe Nora këngëtarëve të tjerë në Kosovë, të cilët i kanë shpeshtuar këngët në fund të këtij viti.

Ndryëshe, pos muzikës Nora në verë i dha fund lidhjes me Robert Berishën me të cilin ka edhe një vajzë.

Megjithatë, infromacionet e fundit thonë se Roberti dëshiron të ribashkohet me këngëtaren dhe se ende e do atë.

SHPËRNDAJE