Nora thyen heshtjen: Veprimi i fundit shton dyshimet për ribashkim me Robertin?

Ishin dyshja më e pëlqyer dhe më e komentuar nga mediet rozë.

Vite më parë ata i dhanë fund lidhjes së tyre, por që një gjë do i lidh gjithmonë- vajza e tyre Renee.

Duket se dyshja ende kanë raporte të mira mes vete, duke shkëmbyer pëlqime e komente në rrjete sociale, por që kësaj radhe Nora na habiti me veprimin e saj.

Roberti publikoj një imazh bashkë me Renën ku mori vëmendje komenti i Norës: Renea ime e bukur duke e shoqëruar me një zemër komentin.

Mos dëshiron të tregojë se çifti dëshirojnë të ribashkohen sërish apo thjeshtë ruajnë raportin shkaku i vajzës?

SHPËRNDAJE