Nora vesh fustan të kuq, do ta “tranojë” Robertin

Ajo gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Nora Istrefi është emër shumë i dashur për publikun shqiptar, këngëtarja ka publikuar disa fotografi ku edhe një herë vë në pah elegancën e saj.

Këngëtarja edhe pse ka kohë që është bërë nënë gëzon forma të hatashme fizike e këto i ka shfaqur në fotot e fundit ku duket tejet atraktive në një fustan të kuq.

Përndryshe, Nora Istrefi në bashkëpunim me Irkenc Hykën javë më parë publikuan këngën ‘Jena Nda’ dhe është pritur mirë nga publiku.

SHPËRNDAJE