Nora vesh fustan të shkurtë dhe shfaqet shumë joshëse

Ajo është njëra nga personazhet më të përfolura.

Këngëtarja e njohur e showbiz-it shqiptar, Nora Istrefi po vazhdon t’i mahnitë fansat e saj me bukurinë e saj.

Kohëve të fundit, 33 vjeçarja është përfolur shumë në mediat rozë për ndarjen nga këngëtari, Robert Berisha.

Megjithatë bukuroshja po është shumë aktive në rrjetet sociale dhe pjesëmarrëse në evente të ndryshme.

Në ditën e djeshme, ajo ka marrë pjesë edhe në një event të dizajnerit kosovar, Valdrin Sahiti e cila ka shkëlqyer me pamjen e saj, shkruan rtv21.tv.

E veshur me një fustan elegant, ajo vë në pah linjat trupore të saj. Ajo ka rregulluar edhe fytyrën me një grim shumë të veçantë.