Nuk do ta besoni me kë do të takohen nesër Haradinaj e Veseli

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi pritet që nesër ta takojë kreun  e Legjislativit, Kadri Veseli, dhe kryeministrit Ramush Haradinaj.

Në një njoftim  nga Zyra e Presidentit bëhet e ditur se Thaçi do t’i takojë kryetarin e Kuvendit dhe shefin e ekzekutivit.

Nesër, në orën 09:30, Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, pret Kryetarin e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Kadri Veselin.

Ndërsa, në orën 13:30, presidenti Thaçi pret Kryeministrin e Republikës së Kosovës, Ramush Haradinajn.

SHPËRNDAJE