Nuk do ta besoni shumën marramendëse që Sinan Hoxha la në dasmën e Bleros

Ishte një nga dasmat më të përfolura në mediat rozë ajo e Bleros dhe Afrona Dikës.

Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre më një dasëm madhështore tek Rana e Hedhur.

Të ftuar në këtë dasëm ishin shumë të njohur nga showbizi shqiptar dhe në mes të tyre dhe këngëtari Sinan Hoxha së bashku me bashkëshorten e tij Andrra Destani.

Dhe mbas dasmës në një intervistë për ‘Prive’ Blero ka treguar se miku i tij Sinani i ka hedhur në dasëm e tij 1 mijë euro e ca.

Blero kujtoiqë vite më parë kur u martua Sinani ai kishte hedhur 1 mije euro.

Sinani tani ja ka kthyer kthyer dhuratën për dasëm por me më shumë para.

‘Dhuratën e fundit ja ka bërë unë në dasmën e tij, Sinani e kaloi pak shifrën e 1 mijë eurove’ është shprehur Blero.