Nuk do ta njihni si dukej Qumili me gruan e tij para 44 viteve

Është një nga humoristët më të njohur në Kosovë.

Ai gjithashtu është shumë i pëlqyer nga publiku.

Sevdai Radogoshi apo ndryshe i njohur si Qumili, është ndër aktorët më të dashur për publikun i cili sjell çdo herë humor për adhuruesit e tij.

Ndër skeçet e tij të pandalshme e kemi parë në role e dukje të ndryshme, për çka u bë edhe i kërkuar tërë kohën anë mbanë botës, shkruan Kosovarja.

Sa i përket jetës private, është pothuajse i njëjti tash e sa vjet, i cili nuk ka ndryshuar aspak.

Por dukjet e tij të rinisë e veçanërisht me bashkëshorten në vitet e tyre të mëhershme asgjëkundi nuk janë shfaqur asnjëherë.

Duke u nisur nga ky fakt, ne kemi sjellë enkas për juve, “Qumilin” bashkë me bashëshorten para 44 viteve. Shumë a po?

Gjithsesi, duhet të shikoni se sa të bukur dhe të pakonkurrencë janë dukur në kohën e tyre.

SHPËRNDAJE