Nuk lë vend për imagjinatë, Demi Rose e prirur ti ekspozoj linjat

Ka linja tejet joshëse të cila i dhuruan famën që sot ka.

Modelja Demi Rose nuk heziton asnjëherë ti ekspozoj format impresive dhe këtë e bën në çdo paraqitje, shkruan Indeksonline.

23 vjeçarja edhe të fundit herë ka nxitur imagjinatën me veshjen e cila vinte në pah më shumë se që duhej nga trupi i saj.

Bukuroshja kishte veshur një minifund të kombinuar me një bluzë e cila ekspozonte gjoksin e saj ‘gjigant’.

Ndryshe, Rose po vazhdon suksesshëm karrierën si modele./Indeksonline/