Nuk mund të ecte, mjeku e shëroi 17 vjeçarin me vetëm një të prekur (Video)

Një 17 vjeçar nuk ka mundur të ecë për shkak të problemeve me kurrizin e tij.

Kjo ka ndryshuar, kur një mjek e ka prekur atë në këtë pjesë. Mjeku e ka goditur paksa djaloshin, i cili ka lëshuar një britmë të madhe, por që duket se ka pasur shumë efekt, transmeton Indeksonline.

Pas 1 muaji, djaloshi ka filluar të ecë. Momenti më i dhimshëm është kur prindërit e shohin djalin e tyre teksa ecë pa problem. Ata nuk mund t`iu besojnë syve dhe qajnë nga gëzimi.

Video: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1018487911621444&id=119845424729050&_rdr

SHPËRNDAJE