Nuk përmbahet plaku, e prekë live në emision Iva Alikon – Shikoni reagimin e saj (VIDEO)

Këtë javë të ftuar në emisionin “Kojshia show” janë, “Babloku” si dhe Top modelja Iva Aliko.

Nga provokimet e Iva Alikos, plaku nuk permbahet dot, ia “fut” doren live në emision.

Për ta parë reagimin shikone videon në minuten 51:08.(Shtyp mbi pamjen e mëposhtme dhe shikoje ⤵)

SHPËRNDAJE