Nusja e Milotit shfaqet provokuese nga Dubai, në fustan të shkurt i çmend të gjithë

Milot Rashica është futbollisti shumë i pëlqyer i kombëtares kosovare.

Ai është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas karrierës si futbollist.

Miloti dhe gruaja e tij, Belkizi tani janë duke i shijuar pushimet në Dubai.

E Belkizi ka publikuar disa foto ku sfaqet mjaft provokuese./ORAinfo/

SHPËRNDAJE