Nusja e Taulant Xhakës shtatzënë, lojtari ia publikon foton me të ëmbël me barkun e fryrë

Taulant Xhaka po bëhet baba.

Taulanti dhe Arbnora në pritje të fëmijës së parë.

Futbollisti i mirënjohur shqiptar, Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora Nuredini janë në pritje të fëmijës së parë.

Lajmin e ka bërë të ditur çifti.

Ata kanë publikuar fotografinë e njejtë në llogaritë e tyre në Instagram dhe kanë lënë këtë mbishkrim:“Nëna babai dhe engjulli jonë”.

Kujtojmë se, Taulanti dhe Arbnora janë fejuar në janar të vitit 2018. Kurse, në muajin qershor i propozoi martesë Arbnorës.

SHPËRNDAJE