Nusja i tregon gishtin e mesëm vjehrrit, por e pëson keq (VIDEO)

Duket se gjesti i pamenduar mirë i një nuseje të re nervozoi pa masë vjehrrin e saj, i cili e nokautoi në momentin kur ajo ia tregoi gishtin e mesëm gjatë ceremonisë martesore.

Fillimisht dukej si një shaka, pasi disa gra përreth shiheshin duke buzëqeshur, por kjo ngjarje brenda pak sekondave u shndërrua në rrahje të dhunshme.

Kjo video eshte shperndare shume ne rrjete sociale, duke ngjallur reagimin e miliona njerezve.(Shtyp mbi linkun e mëposhtëm dhe shiko pamjen ⤵⤵⤵)

Nga kjo video sigurisht se edhe ju do te mbeteni gojehapur, sepse raste te tilla kemi pare shume rrall.

Shikoni më poshtë videon:

SHPËRNDAJE