Nxehet keq situata, Shpëtim Desku e nxjerrë jashtë emisionit pas këtij veprimi ‘skandaloz’ (Video)

Këtë javë i ftuar në emisionin n’Kosovë Show, është këngëtari nga Kosova me famë botërore, Ardian Bujupi.

Derisa po intervistohej këngëtari Bujupi, një shok i tij kurd futet në emision dhe shkelë hartën e Kosovës dhe pas këtij veprimi, udhëheqësi i emisionit e nxjerrë nga emisioni.

Klikonoi mbi reklame dhe pastaj shikojeni emisionin:

SHPËRNDAJE