Ooops! Blerones i del gjoksi jashtë midis dasmës… (Pamje)

DIKUR ISHIN KOLEGË. Por mbi të gjitha ata ishin edhe dy miq shumë të mirë. Bëhet fjalë për dy moderatorët e njohur Labinot Gashi-Labi dhe ish kolegen e tij Blerona Zeqirin

Labi e Blerona gjithmonë e kanë dashur dhe respektuar njëri-tjetrin.

Këtë më së miri keni pasur mundësi ta kuptoni përmes imazheve të shumta që ata publikonin në rrjetet sociale.(Klilo mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë)

Ndërkohë, një ditë më parë Labi i dha fund beqarisë. E në dasmën e mikut të tij nuk kishte si të mungonte Blerona.

E veshur me një fustan ngjyrë hiri e që i gjithi shkëlqente, Blerona kishte kthyer gjithë vëmendjen nga vetja.

Kohëve të fundit Blerona është parë shumë aktive në palestër, mirëpo nga paraqitja e saj e mbrëmshme shihet se ajo ende nuk ka arritur të largojë kilet e tepërta.

Madje në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale, Bleronës për pak sa nuk i del gjoksi nga kontrolli.

Kujtojmë se Blerona gjithmonë është kritikuar për peshën e saj.