Ora e Blerim Destanit më e shtrenjtë se një Porsche dhe Ferrari!

Ai është një nga aktorët më të pëlqyer shqiptar. Flasim për aktorin me famë botërore, Blerim Destani i cili njihet për jetën luksoze që bën.

Përveç makinave luksoze, ai duket se është shumë i fiksuar pas orave të shtrenjta të cilat kapin shifra marramendëse.

Ai gjithmonë është në hap me trendet e fundit të aksesorëve, në veçanti orave.

“Richard Mille” është marka e orës cila kushton hiç më pak se 800 mijë euro./GazetaBlic.

SHPËRNDAJE