Oriola i vë ‘flakën’ rrjeteve sociale, heq të brendshmet

Oriola së fundi shfaqet mjaft provokuese.

Ajo është njëra prej bukurosheve, që po tërheq gjithnjë e më shumë vëmendje në kohët e fundit.

Modelja është mjaft aktive në rrjetet sociale përmes publikimit të fotografive që vënë në pah sensualitetin e saj.

Me syze në sy dhe duke tymosur cigare, Oriola ‘çmendi’ edhe një herë ndjekësit me imazh provokues.

Ndryshe, Oriola Marashi ka muaj prej kur është bërë pjesë e labelit “OTR”, por atë e shohim të pranishme vetëm në klipet e anëtarëve të këtij labeli.

SHPËRNDAJE