Oriola Marashi është femra më joshëse shqiptare, pikë

Oriola Marashi ka treguar sërish shumë.


Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, duket se nuk duron shumë rroba në trup.

Ajo ka pozuar sërish joshëse në Instagram dhe në fotot që i ka postuar në sy bie gjoksi i saj bombastik dhe këmbët e gjata.

Ndryshe ajo duket e me shumë stil.

SHPËRNDAJE