Oriola Marashi i shkon në emision Blendi Fevziut pa reçipeta e provokative

Oriola Marashi është një nga modelet më të bukura dhe më joshëse shqiptare.

Falë bukurisë dhe formave trupore, ajo vazhdimisht merr vëmendjen e fansave dhe të mediave rozë.

Së fundmi, ajo ishte e ftuar në emisionin “Opinion”, ku temë diskutimi ishte “Si po ndryshon bukuria”.

Edhe në emision ajo s’i ka kursyer pozat provokative, e veshur me një kostum solemn të hapur, që vinte në pah linjat e saj trupore.

SHPËRNDAJE